loader image

Centrul de Organe de Maşini şi Mecatronică

Departamentul de Inginerie mecanică, Mecatronică şi Robotică 
Adresa de e-mail a centrului: omm@tuiasi.ro



Membrii centrului OMM:

prof.emerit dr.ing.

Mihai Gafiţanu

tel: 0232278683 int.2199
gafitanu@tuiasi.ro

prof.emerit dr.ing.

Spiridon Creţu

tel: 0232278683 int.2365 
spcretu@tuiasi.ro

prof.univ.dr.ing.

Cezar Racocea

tel: 0232278683 int.2182 
cracocea@netscape.net

prof.univ.dr.ing.

Dumitru Olaru

Prodecan
tel: 0232278683 int.2374
dolaru@tuiasi.ro

prof.univ.dr.ing.

Ştefan Grigoraş

tel: 0232278683 int.2295 
stgrig@tuiasi.ro

prof.univ.dr.ing.

Mihai Bercea

tel: 0232278683 int.2277 
mmbercea@yahoo.com

prof.univ.dr.ing.

Corneliu Munteanu

tel: 0232278683 int.2325
munteanu@tuiasi.ro

conf.univ.dr.ing.

Cristel Ştirbu

Prodecan
tel: 0232278683 int.2373
cstirbu@tuiasi.ro

prof.univ.dr.ing.

Lucian Hanganu

tel: 0232278683 int.2293
lchanganu@yahoo.com

prof.univ.dr.ing.

Gheorghe Prisăcaru

tel: 0232278683 int.2368 
prisacaru_ghe2004@yahoo.com

prof.univ.dr.ing.

Flavian Farcaş

tel: 0232278683 int.2309 
flavianfarcas@yahoo.com

prof.univ.dr.ing.

Carmen Bujoreanu

tel: 0232278683 int.2366
cbujorea@tuiasi.ro

conf.univ.dr.ing.

Viorel Paleu

tel: 0232278683 int.2367
vpaleu@tuiasi.ro
vpaleu@yahoo.com

conf.dr.ing.

Gelu Ianuş

Decan al Facultatii
tel: 0232278683 int.2121, 2349  gianus2002@yahoo.com

conf.dr.ing.

Gabriel Popescu

tel: 0232278683 int.2382
gpopescu65@yahoo.com

conf.dr.ing.

Rodica Mihaela Bălan

tel: 0232278683 int.2369
ro_balan@yahoo.com

ş.l.dr.ing.

Mihai Tiron

tel: 0232278683 int.2385 
mtiron@yahoo.com

ş.l.dr.ing.

Gheorghe Bodi

tel: 0232278683 int.2386
gheorghebodi@yahoo.com

ş.l.dr.ing.

Florin Tudose Sandu-Ville

tel: 0232278683 int.1519
ftudose@yahoo.com

ş.l.dr.ing.

Marcelin Benchea

tel: 0232278683 int.2278
marcelin_ben@yahoo.com

ş.l.dr.ing.

Ana Tufescu

tel: 0232278683 int.2388
ana.tufescu@yahoo.com

asist.dr.ing. 

Ciprian Stamate

tel: 0232278683 int.2388
cip101301@gmail.com

asist. dr. bioing.

Vlad Cârlescu

tel: 0232278683 int.2388
carlescu.vlad@yahoo.com